Sahnedeyken çakmak attılar! Rapçi Uzi’den izleyicisine tehditkar sözler

Sahnede Uzi adını kullanan gerçek adı Utku Cihan Yalçınkaya, son dönemin popüler rapçileri arasında yer alıyor.

Uzi, geçtiğimiz günlerde Galatasaray için bestelediği ‘Şampiyon’ marşı ile taraftarların gönlünü feth etmişti.

“DAİREMİZİN DURUMU, BELKİ UTANIRLAR”

Rapçi Uzi geçtiğimiz sene hakkındaki iddia ile gündeme gelmişti. Uzi’nin ev sahibi 4 aylık kirasını ödemediğini ve evi bu şekilde bırakıp kaçtığını iddia etti. Ev sahibi Elif Obadan şunları yazmıştı:

2022 yılında TR’nin en çok dinlenen sanatçısı (!) Uzi’nin 4 aylık kirasını ödemeden kaçtığı ve çilingirle girebildiğimiz, Bomonti Anthill’deki dairemizin durumu. Muhatabımız olan prodüktörünün de sırra kadem basmış olması içler acısı. Belki utanırlar!

UZİ’DEN AÇIKLAMA GECİKMEMİŞTİ

Uzi’den ise hakkında çıkan iddialara şu şekilde yanıt vermişti: Kontratım var evime nasıl izinsiz giriyorsun? Usulsüz yaptığın kira artışını susun diye ödediğim dekontlarıyla beraber bu görüntüleri yargıya taşıyalım o zaman?

SAHNEYE ÇAKMAK FIRLATTILAR

Sık sık konserlerde izleyicisiyle buluşan Uzi, talihsiz bir olay yaşadı. Ünlü rapçiye konseri sırasında izleyicilerden biri çakmak fırlattı. Gördüğü hareket karşısında sinirlenen Uzi, seyirciye ettiği sözlerle gündem oldu.

“SIKINTI YAŞATIRIM SANA”

Yaşadığı olay karşısında sinirlerine hakim olamayan rapçi ‘Popbizde’ hesabından yayınlanan görüntülerde: ‘Sakın bir daha görmeyeyim o çakmağı. Vallahi alırım seni buraya, vallahi sıkıntı yaşatırım sana. Tamam?’ diyerek tehditkar sözler savurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir